close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


O nás

Tady, kde nás vidíte, jsme byli také těmi studenty, kteří strávili tolik času tiskem poznámek, že po zbytek měsíce jedli rýži s rajčaty. A právě z tohoto důvodu, protože jsme zaplatili za kopie vyrobené jakýmkoli způsobem za cenu lanýžů, je zde Copykrea, vysoce kvalitní tisková služba s nejnižšími cenami na trhu.

V naší dílně vaše dokumenty vytiskneme, svážeme, zabalíme a odešleme kamkoli. Bez front a jízdních řádů ušetříte čas i peníze a budete mít pod kontrolou i ten nejmenší detail své zakázky. Pošlete nám své soubory, řeknete nám, jak je chcete mít, a my vám je doručíme až domů.

Snažili jsme se vyvinout velmi jednoduchý konfigurátor, do kterého nahrajete své soubory a kde si vyberete tloušťku a velikost papíru, černobílý nebo barevný tisk, počet kopií, který chcete pro každou dokumentu, počet stránek na list, typ vazby a dokonce i barvu kroužků a přebalů. Vy rozhodnete a kvalifikovaný personál Copykrea to umožní.

Zodpovědný tisk

V Copykrea se zavazujeme k odpovědnému tisku pomocí nejnovějších inkoustových a laserových tiskových zařízení, udržitelných inkoustů a prvotřídního papíru s certifikací FSC a Ecolabel. Při výtiscích 80 a 100 g používáme papír značky Navigator a při výtiscích 300 g používáme papír značky ColorCopy, přičemž obě společnosti mají závazek neutrální produkce CO2. 

Náš sociální závazek

Spolupracujeme se španělskou nadací Ronald McDonald® Children's Foundation prostřednictvím darování diářů a zápisníků vytištěných v Copykrea pro jejich charitativní trhy. 100 % peněz získaných z prodeje těchto produktů je věnováno Domu Ronalda McDonalda® v Madridu. Tento dům poskytuje sociální péči a podporu rodinám s vážně nemocnými dětmi, které musí cestovat za lékařskou péčí. Ve společnosti Copykrea usilujeme o to, aby se svět stal starostlivějším a spravedlivějším místem pro všechny.