close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Ve všech našich tiskách upravujeme dokumenty k okrajům tiskárny a necháváme bílý obvodový rám, abychom zajistili maximální kvalitu. Pokud má dokument odlišnou velikost, přizpůsobí se velikosti papíru.

A4

Rozměry 210 x 297 mm. Je to nejvíce používaná a běžná velikost a je ideální pro tisk poznámek, oficiálních dokumentů atd.

A3

Rozměry 297 x 420 mm. Je to přesně dvojnásobek velikosti A4 a je ideální pro tisk plakátů, plánů, posterů, atd.

A5

Rozměry 148 x 210 mm. Je to přesně půlka velikosti A4 a je ideální pro diáře, sešity, atd.

Normální

Papír Navigator o hmotnosti 80 gramů. Je to nejlepší běžný papír na trhu. Jeho bělost, hedvábná textura a gramáž ho činí ideálním papírem pro tisk vašich poznámek, osobních dokumentů atd.

Vysoká Kvalita

Papír Navigator o hmotnosti 100 gramů. Má tloušťku a bělost vyšší než normální papír, což ho činí ideálním papírem pro tisk dokumentů vyžadujících vysokou kvalitu, jako jsou prezentace nebo portfolia. Pokud potřebujete tisknout oboustranné soubory s vysokým podílem barev, tento papír brání jakémukoli průhledu při tisku.

Karton

gramáž 300 gramů a je 100% bílý. Jeho tloušťka ho činí ideálním nosičem pro tisk karet, plakátů, dekoračních listů, diplomů atd.

Všechny papíry, které používáme, jsou vyráběny prostřednictvím kruhového a udržitelného procesu, a proto mají certifikaci FSC a Ecolabel a přispívají k ochraně životního prostředí.

Při všech našich tiskách upravujeme dokumenty na okraje tiskárny a zanecháváme prázdný okraj, aby byla zaručena maximální kvalita. Pokud má dokument odlišnou velikost, bude přizpůsoben velikosti papíru.

Tisk jednostranný

Tisk probíhá najedné straně listu, čímž se zadní strana ponechává prázdná pro psaní, pokud je to potřeba. Toto je obvykle nejlepší volba pro tisk plakátů, prezentací a dalšího.

Tisk oboustranný

Tisk probíhá naobou stranách listu, což snižuje počet listů, které obdržíte na polovinu. Použitím méně papíru přispějete k ochraně životního prostředí a vaše tištěné dokumenty budou zabírat méně místa. Toto je nejběžnější volba pro rozsáhlé soubory s velkým počtem stránek.

Kvůli složitosti konfigurace 2 stran na list a 4 stran na list nejsou obě možnosti kompatibilní s automatickou rotací dokumentu.

1 Strana na List

Toto je nejběžnější metoda tisku. Každá strana vašich dokumentů bude vytištěna na jedné straně papíru. Jediná úprava, kterou provedeme, je přizpůsobení velikosti papíru, který si vyberete.

2 Strany na List

Přizpůsobíme velikost listu tak, aby se na něj vešly dvě strany vašeho dokumentu na každou stranu papíru. Tím můžete výrazně snížit počet vytištěných listů, což přispěje k ochraně životního prostředí a úspoře nákladů. Mějte však na paměti, že tato metoda tisku zmenšuje velikost stránky na polovinu, což může ztížit čtení.

4 Strany na List

Přizpůsobíme velikost listu tak, aby se na něj vešly čtyři strany vašeho dokumentu na každou stranu papíru. Mějte na paměti, že tato volba ještě více snižuje počet vytištěných listů, ale také zmenšuje velikost každé vytištěné stránky na čtvrtinu, což může čtení ještě více ztížit.

Automatická rotace

Orientace listu je automaticky upravena na svislou nebo vodorovnou podle orientace tiskového souboru. Doporučuje se povolit tuto volbu pro dokumenty obsahující stránky ve vodorovné i svislé orientaci.

Svislá s bočním otočením

Tisk se provádí s listem v svislé orientaci a papír se otáčí po delší straně, tj. list se posouvá doleva. Tato orientace je nejvhodnější pro dokumenty s vodorovnými stránkami. Pokud byste měli stránky ve svislé orientaci a zvolíte možnost automatické rotace, budou tyto stránky otáčeny tak, aby zaplnily celou plochu listu, nebo budou zmenšeny na šířku papíru, což zanechá bílé okraje nahoře a dole na dokumentu.

Svislé otočení bez rotace
Svislé otočení s rotací
Vodorovná s horním otočením

Tisk se provádí s listem vodorovně a papír se otáčí po delší straně nahoru. Tato orientace je nejvhodnější pro dokumenty s vodorovnými stránkami. Pokud byste měli stránky ve svislé orientaci a zvolíte možnost automatické rotace, budou tyto stránky otáčeny tak, aby zaplnily celou plochu listu, nebo budou zmenšeny na šířku papíru, což zanechá bílé okraje nahoře a dole na dokumentu.

Vodorovné otočení nahoru bez rotace
Vodorovné otočení nahoru s rotací
Svislá s horním otočením

Tisk se provádí s listem v svislé orientaci apapír se otáčí po kratší straně nahoru. Tato orientace je nejvhodnější pro dokumenty s vodorovnými stránkami. Pokud byste měli stránky ve svislé orientaci a zvolíte možnost automatické rotace, budou tyto stránky otáčeny tak, aby zaplnily celou plochu listu, nebo budou zmenšeny na šířku papíru, což zanechá bílé okraje nahoře a dole na dokumentu.

Svislé otočení nahoru bez rotace
Svislé otočení nahoru s rotací
Vodorovná s bočním otočením

Tisk se provádí s listem vodorovně a papír se otáčí po kratší straně doleva. Tato orientace je nejvhodnější pro dokumenty s vodorovnými stránkami. Pokud byste měli stránky ve svislé orientaci a zvolíte možnost automatické rotace, budou tyto stránky otáčeny tak, aby zaplnily celou plochu listu, nebo budou zmenšeny na šířku papíru, což zanechá bílé okraje nahoře a dole na dokumentu.

Vodorovné otočení doleva bez rotace
Vodorovné otočení doleva s rotací
Seskupené

Všechny vaše soubory budou svázány do jediného svazku. Mějte na paměti, že pokud vaše seskupené dokumenty přesáhnou 450-500 stránek, bude svazování rozděleno do více svazků, vždy s cílem je udělat co nejpodobnějšími a nesekat téma napůl. Pokud by to mohlo způsobit nějaké nepříjemnosti, doporučujeme nám poslat vaše dokumenty již rozdělené, s ohledem na tuto omezenou stránkovou kapacitu (neexistují větší spirály, které by to umožnily).

Individuální

Každý ze souborů, které jste připojili, bude svázán individuálně. Stejně tak, pokud některý z nich přesáhne 450-500 stránek, bude svazování rozděleno do více svazků, vždy s cílem je udělat co nejpodobnějšími a nesekat téma napůl. Doporučujeme vám je poslat již rozdělené, s ohledem na tuto stránkovou kapacitu, pokud by pro vás bylo nepříjemné je dostávat rozdělené (neexistují větší spirály, které by to umožnily).

Standard

Vytiskneme titulní stranu stejně jako zbytek dokumentu, tj. s přednastavením, které jste předtím vybrali (pokud jste zvolili černobílý tisk, titulní strana bude tištěna černobíle a pokud jste zvolili barevný tisk, titulní strana bude tištěna barevně).

Barva 300 g

Vytiskneme titulní stranu vašeho dokumentu barevně na kartonu o váze 300 g. Je to velmi doporučená možnost, například pro tisk titulní strany diáře nebo učitelského sešitu.

Volný list

Vaše soubory budou doručeny vytisknuté na volných listech. To znamená, že budou vycházet přímo z tiskárny bez jakéhokoli finiše.

Kroužková Vazba

Vaše soubory budou vázány do svazků s plastovými spirálami a plastovými nebo kartonovými obálkami (v konfigurátoru budeme uvádět, z jakého materiálu je každá obálka). Kromě širokého výběru barev pro přizpůsobení vaší vazby, máme obálky s lesklým povrchem. Všimněte si, že maximální počet listů (folios), které lze svázat v jednom svazku, je přibližně 450-500 (neexistují větší plastové spirály, které by to umožňovaly). Pokud vaše dokumenty přesáhnou tento počet listů, rozdělíme vazbu do více svazků, vždy se snažíme, aby byly co nejpodobnější a abychom neřezali téma napůl. Proto pokud je to pro vás nepohodlné, doporučujeme nám poslat vaše dokumenty již rozdělené nezávisle s ohledem na tento limit listů.

Sešívání

Vaše soubory budou sponkovány jednotlivě v levém horním rohu listu. Upozorňujeme, že maximální počet listů (folios), které lze sponkovat, je přibližně 100. Pokud váš soubor přesáhne tento počet, nemohou být zaslány se sponkami. Doporučujeme vám poslat nám vaše dokumenty s ohledem na tento limit listů, pokud si přejete je dostat se sponkami.

Laminovat

Každý list bude laminován s samo-lepícími obaly o tloušťce 80 mikronů. Laminace chrání váš dokument a zlepšuje jeho vizuální vzhled a trvanlivost.

Vrtání

Vaše dokumenty budou děrovány dvěma nebo čtyřmi otvory, v závislosti na výběru, který provedete v sekci děrování konfigurátoru. Obdržíte je připravené k archivaci.

Můžete simulovat skutečný konečný výsledek své vazby v našem konfigurátoru při výběru barvy spirál a obálek.

Barva spirály

Máme k dispozici 18 barev plastových spirál, abyste si mohli co nejvíce přizpůsobit svou vazbu. Používáme u všech poměr 4:1, ve kterém je 46 děr po straně delšího listu. V závislosti na počtu listů ve vašem dokumentu použijeme průměr obručky, který odpovídá.

Barva zadního krytu

Máme tři typy zadních krytů: z kroužené lepenky, plastové a lepenkové s flitry.

Kroužená lepenka

Zadní kryty z kroužené lepenky poskytují větší odolnost, jsou pevnější a lépe odolávají plynutí času, což je ideální pro tlustší vazby. U těchto krytů si můžete vybrat ze devíti barev: černá, červená, fialová, oranžová, zelená, modrá, granátová, tmavě modrá a tmavě zelená.

Plast

Zadní kryty z plastu jsou lehčí a tenčí než ty z lepenky, což znamená, že jsou ohebnější. Tento materiál lépe odolává vodě, umožňující čištění vlhkým hadříkem, pokud se zašpiní. Jsou k dispozici v devíti barvách: světle růžová, světle žlutá, světle oranžová, lilová, světle modrá, světle zelená, bílá, fuchsia a průhledná (poslední je stejná jako přední kryt, což vám umožní vidět poslední stránku vašeho dokumentu).

Barva předního krytu

Naše přední kryty jsou všechny z plastu, dodávají pružnost a lehkost vazbě. Jsou k dispozici v devíti barvách: průhledná, průsvitná, průsvitně žlutá, průsvitně modrá, průsvitně červená, průsvitně zelená, průsvitně oranžová, průsvitně fuchsia a průsvitně fialová. Průhledný kryt zobrazí celou přední stranu dokumentu a má lesklý povrch, zatímco průsvitné umožňují také vidět přední stranu, ale méně zřetelně a mají matný povrch.

Pomozte Nám Vylepšit Vaši Objednávku!

Potřebujeme objasnit detail vaší objednávky, abychom zajistili, že obdržíte tisky přesně podle vašich potřeb. Potvrďte prosím následující informace.

Přidat prázdnou stránku

Váš tisk je oboustranný, ale vidíme, že máte pouze jednostránkové dokumenty. Systém automaticky přidává na konec dokumentů s lichým počtem stran prázdnou stránku, aby udržel pořádek a začal na novém listu. Avšak na základě typu vašich souborů si myslíme, že byste chtěli, aby to bylo jinak a druhý dokument se objevil na rubu prvního dokumentu, tj. sloučen. Jak si přejete, abychom tiskli?

Výchozí Každý dokument začne na novém listu
Sloučit Druhý dokument bude vytištěn na rub prvního
Pomozte nám Vylepšit Vaši Objednávku!

Potřebujeme vyjasnit detail vaší objednávky, abychom zajistili, že obdržíte tisky tak, jak je potřebujete. Prosím, potvrďte následující informace.

Opakovat Dokument na Straně Stránky

Váš dokument má pouze jednu stránku, a požádali jste o tisk více stránek na každé straně. Chcete, abychom tuto stránku tiskli několikrát, abyste obdrželi kompletní list? Pokud ne, výchozím nastavením bude zmenšena vaše jediná stránka a zbytek listu zůstane prázdný.

Standardní tisk pouze existujících stránek
Opakovat Stránku opakovat stránku pro pokrytí listu

Váš produkt byl úspěšně přidán do košíku.