close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Tisk na A4 formát

Kopie ve formátu A4 za nejlepší cenu

Poznámky, osnovy, scénáře... Vytiskneme všechny vaše soubory ve formátu A4 s profesionálním vysokou kvalitou a nejnižšími cenami na trhu.

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisknout online ve formátu DIN A4.

Formát A4 je bezpochyby nejčastěji používaným formátem pro všechny druhy tisku: poznámky, osnovy, oficiální a administrativní dokumenty, scénáře, profesionální dokumenty atd. Je tedy velmi pravděpodobné, že budete také někdy potřebovat tisknout ve formátu A4. Co tedy udělat? Najít tiskárnu ve formátu A4, která vám nabídne nejnižší ceny, vysokou kvalitu a všechny potřebné možnosti. A v Copykrea (nechceme se chválit) splňujeme všechny tyto požadavky.

V Copykrea stojí každá černobílá kopie ve formátu A4 0,90 Kc a pokud je barevná, 1,65 Kc. Vždy používáme prvotřídní papír Navigator s certifikátem FSC a Ecolabel a nejlepší inkoustová zařízení, aby vaše kopie ve formátu A4 měly vysokou ostrost a definici. Navíc budete moci úplně přizpůsobit svůj tisk a rychle a pohodlně ho dostanete tam, kde chcete, bez čekání, front a ztráty času.

Nahrajte svůj soubor nebo soubory ve formátu PDF do našeho konfigurátoru, vyberte formát A4 a gramáž papíru (80 nebo 100 gramů), zda chcete tisky barevné nebo černobílé, oboustranné nebo jednostranné, počet stránek na každou stranu, orientaci (vodorovnou nebo svislou) a typ dokončení (svázání, sponkování nebo vazba v prstenci). Pokud si vyberete vazbu v prstenci, máme širokou škálu barev pro váš vazač, obálky a přední strany. Výsledek bude profesionální a plně přizpůsobený vašim představám.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.