close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Tisk na A5 formát

Kopie ve formátu A5 za nejlepší cenu

Od vytvoření vlastního diáře až po tisk poznámek ve velikosti kapsy, v Copykrea tiskneme vaše dokumenty ve formátu A5 s nejvyšší kvalitou a za nejnižší cenu na trhu. Vyzkoušejte to!

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisknout online ve formátu DIN A5.

Chcete vytvořit vlastní kuchařku? Tisknout reklamu pro soukromé lekce? Převést vaše poznámky na kapesní knihu? Navrhnout vlastní diář? Existuje mnoho důvodů, proč tisknout vaše soubory ve formátu A5 a bez ohledu na váš důvod v Copykrea tiskneme vaše kopie ve velikosti A5 s profesionálním zpracováním a nejnižší cenou na trhu.

Jak na to? Je to jednoduché, stačí nahrát vaše soubory do našeho konfigurátoru ve formátu PDF (pokud je máte v jiném formátu, můžete použít online převodník) a vybrat si z mnoha možností, které nabízíme, velikost A5.

Můžete také rozhodnout, zda chcete tisknout barevně nebo černobíle, dvoustranně nebo jednostranně, orientace (svisle nebo vodorovně) a zpracování (sestavení, sešití nebo spirálová vazba). Pokud se rozhodnete pro spirálovou vazbu, máme širokou škálu barev pro spirály, obálky a přebaly, abyste si mohli zcela přizpůsobit výsledný vzhled.

Pokud jste hledali nejlepší tiskárnu ve formátu A5, právě jste ji našli. V Copykrea používáme nejlepší inkoustové tiskové zařízení a vždy používáme papír Navigator Premium s certifikátem FSC a Ecolabel. Naši odborníci také osobně kontrolují každou objednávku před odesláním z výrobního centra, aby zajistili maximální kvalitu. Vaše kopie ve velikosti A5 obdržíte tam, kde si přejete, bez front, bez čekání a v dokonalém stavu. Potřebujete více důvodů?

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.