close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Tisk do PDF online

Nastavte si své kopie ve formátu PDF od 0,90 Kč

Vytiskneme všechny vaše soubory ve formátu PDF, jako jsou poznámky, učební plány, scénáře, s profesionálním vyhotovením vysoké kvality a nejnižšími cenami na trhu.

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tiskněte dokumenty ve formátu PDF online.

Lehké, levné, rychlé, pohodlné a s ohromujícími výsledky. Ano, Copykrea vám pomůže vyřešit více než jednu situaci. Potřebujete tisknout a vázat práci na poslední chvíli, kterou chcete mít doma do 24 hodin? Připravujete se na přijímací zkoušky a tématický materiál je tak obrovský, že se bojíte utratit spoustu peněz za jeho tisk a vázání? Chcete propagovat svůj obchod a potřebujete barevné informační plakáty za nejnižší cenu na trhu? Naše online kopírka Copykrea vám vše vyřeší za nejnižší cenu a s garancí profesionální kvality.

Tisk dokumentů ve formátu PDF online v Copykrea je jednoduchý a velmi ekonomický. Můžete tak učinit odkudkoli a potřebujete pouze zařízení (mobilní telefon, počítač nebo tablet) s přístupem k internetu. Nemusíte mít žádný speciální program ani nic stahovat, protože celý proces probíhá online. Stačí nahrát vaše soubory PDF na naši stránku a vybrat si svá přání ohledně tisku. Budete mít plnou kontrolu nad celým procesem a budete moci přizpůsobit každý detail (velikost a gramáž papíru, typ tisku, barevný nebo černobílý, orientace, počet stran na stránku a typ vázání). Tiskneme a vážeme vaše dokumenty podle vašeho výběru a pohodlně a rychle je odešleme, kamkoli chcete, bez front, čekání nebo cestování.

Proč tisknout ve formátu PDF

Tisknutí ve formátu PDF má mnoho výhod. Za prvé, jedná se o univerzální formát, který lze zobrazovat a tisknout nezávisle na použitém hardwaru, softwaru nebo operačním systému. Navíc, tištěný dokument se zobrazí přesně tak, jak na obrazovce, bez změn ve snímcích nebo okrajích (na rozdíl od jiných formátů). Tato vlastnost je zvláště důležitá pro to, aby vaše tištěné dokumenty vypadaly přesně tak, jak si přejete, bez překvapení nebo problémů a zachovávající design a obsah.

Formát PDF, který také dokáže komprimovat soubory vysoké kvality do malého objemu, je proto ideálním formátem pro tisk. V Copykrea stačí vybrat nebo přetáhnout vaše soubory PDF do konfigurátoru a poté si vybrat, jak je chcete tisknout. Pokud máte soubory v jiném formátu, například ve formátu Word, můžete použít online konvertor pro převod vašich dokumentů Word do formátu PDF.

Tisknout PDF online ve formátech A3, A4 a A5

Chcete tisknout plakát ve formátu A3 pro váš podnik? Vaše poznámky ve formátu A4 nebo personalizovaný diář ve formátu A5? Výborně, v Copykrea víme, že pro každý dokument existuje ideální velikost a i když nejčastěji používaným formátem je A4, jsou situace, kdy potřebujeme tisknout o něco větší (A3) nebo menší (A5). Právě proto v naší online kopírce můžete tisknout své soubory v různých velikostech a s požadovaným zpracováním.

Poté, co vyberete soubory PDF, které chcete tisknout, můžete vybrat velikost (A4, A5 nebo A3), ale také další parametry tisku, jako je gramáž papíru (80 nebo 100 gramů), barevný tisk nebo černobílý tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stránku, orientaci a typ zpracování.

V Copykrea tiskneme vaše PDF ve formátech A3, A4 nebo A5 s nejvyšší kvalitou a nejnižšími cenami na trhu. Řekněte nám, co potřebujete a ve kterém formátu si to přejete, a my vám to doručíme kamkoli budete chtít.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.