close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Způsoby platby

Na adrese Copykrea si můžete zvolit téměř jakýkoli způsob platby.

V Copykrea máme několik platebních metod, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Naše webové stránky mají 256bitové šifrování, které zaručuje bezpečnost při jakémkoli platebním procesu.

Kreditní/debetní karta

Pomocí platební brány přijímáme všechny hlavní kreditní a debetní karty, jako jsou Visa, Mastercard a American Express. Údaje o vaší kartě nejsou předávány společnosti Copykrea a samozřejmě nejsme zodpovědní za jejich uložení. Kromě toho, že je platba kartou rychlá a snadná, znamená, že objednávka je zpracována okamžitě.

PayPal

U Copykrea můžete platit prostřednictvím služby PayPal bez jakýchkoli dalších poplatků. Stačí při potvrzování objednávky zadat e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem PayPal. Finanční a osobní údaje jsou při odesílání jakýchkoli citlivých informací na servery PayPal automaticky šifrovány.

Náklady na nákup můžete rozdělit pomocí systému odložení platby PayPal, ale spravovat je můžete přímo z jejich platformy. To znamená, že to není něco, co by záviselo na našich webových stránkách, ale PayPal bude tím, kdo provede platbu a následně vám bude účtována.

Google Pay

Prostřednictvím svého účtu Google budete moci platit mobilním telefonem, chytrými hodinkami nebo jakýmkoli jiným zařízením se systémem Android a technologií NFC. Peníze budou okamžitě převedeny na váš bankovní účet. Využití služby i limit výše platby určuje vaše banka.

Apple Pay

Tato platební metoda je dostupná pouze pro zařízení Apple. Musíte mít předem zaregistrovanou bankovní kartu v Apple Pay. Peníze budou okamžitě převedeny na váš bankovní účet. Využití služby i limit výše platby určuje vaše banka.