close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Způsoby výroby a přepravy

Své výtisky obdržíte kdykoli a kdekoli budete chtít, viz naše výrobní postupy.

Když jste na dovolené, není rychlost důležitá, ale když nám posíláte soubory k tisku, potřebujete obdržet výtisky v co nejkratší době. Ve společnosti Copykrea to víme, a proto kromě toho, že celý proces svědomitě hýčkáme, aby k vám vaše dokumenty dorazily v perfektním stavu, slibujeme, že tak učiníme v co nejkratší době.

Výrobní metody

Abychom zaručili rychlost dodání vašich dokumentů, pracujeme ve společnosti Copykrea podle dvou výrobních metod: prioritní a standardní.

Prioritní výrobní metoda zaručuje, že vaše soubory budou mezi prvními, které se dostanou do naší dílny, a tím je zajištěna rychlejší doba dodání. Tuto možnost doporučujeme, pokud je chcete obdržet co nejdříve.

Při standardní výrobní metodě se zase vaše dokumenty dostanou do naší dílny s nižší prioritou při tisku, což rovněž zaručuje dodání v uvedeném termínu po dokončení nákupů. Toto je nejlepší řešení, pokud nepotřebujete své výtisky obdržet naléhavě.

Požadovaný způsob výroby si můžete vybrat, když jdete provést nákup a uvedete svou adresu. Na webové stránce se vám na obrazovce pro dokončení nákupu zobrazí dostupné možnosti výroby, cena a přesná doba dodání, takže si před potvrzením nákupu můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Musíte počítat s tím, že způsob přednostní výroby může být deaktivován a nepřipadá v úvahu, pokud je nasycení naší dílny tak vysoké, že nemůžeme zaručit kvalitu a bezprostřednost služby.

Zásilky do České republiky

Zásilky do České republiky se standardním výrobním postupem doručují do 3 až 6 pracovních dnů a stojí 120 Kc. Pokud váš nákup přesáhne částku 1 500 Kc, bude poštovné zdarma.

Prioritní způsob výroby zaručuje doručení do 1 až 2 pracovních dnů (pokud nákup potvrdíte do 15h) a má příplatek 90 Kc.

Pro tyto zásilky budeme přednostně využívat GLS, DPD, Zásilkovna nebo DHL Express jako přepravní společnosti.

Obecné úvahy

Musíte mít na paměti, že různé akce mohou včas vylepšit ceny výrobních metod, a proto zde nejsou zohledněny. Kromě toho zde uvedené přepravní časy mohou doznat konkrétních změn v důsledku nasycení našeho výrobního střediska nebo přepravních společností. Vždy na pokladní stránce (Košík) budete mít k dispozici přesné a aktualizované informace o nákladech a personalizované době přepravy vašich výtisků.

Musíte však mít na paměti, že u Copykrea máme různé formy platby a že v závislosti na tom, kterou si zvolíte, bude nebo nebude váš nákup v okamžiku jeho uskutečnění validován, a tedy předán nebo nepředán našemu výrobnímu centru k jeho spuštění a později k expedici. Pokud si tedy jako způsob platby zvolíte bankovní převod, vaše soubory nepůjdou do našeho výrobního centra, a proto doba dodání nezačne běžet, dokud se platba neprojeví a nebude potvrzena na našem bankovním účtu.

Přepravní společnosti s přednostním použitím uvedené na této stránce pro zásilky do různých oblastí může Copykrea v případě potřeby změnit.

Měli byste také vzít v úvahu, že pokud vás naše oddělení služeb zákazníkům kontaktuje kvůli anomáliím, incidentům nebo pochybnostem ve vašich souborech nebo objednávkách, dodací lhůta se začne počítat, jakmile s vámi budou uvedené problémy vyřešeny.

Společnost Copykrea nenese žádnou odpovědnost v případě, že k doručení vašich impresí nedojde z důvodu nepravdivých, nepřesných nebo neúplných údajů poskytnutých uživatelem.

Pokud z důvodů na straně zákazníka, a nikoli na straně přepravní společnosti nebo Copykrea, nebude možné objednávku doručit na uvedenou adresu, od Copykrea budeme mít až 30 dní na její zpětné odeslání. Vyhrazujeme si právo znovu účtovat náklady na dopravu, a to i v případě, že byly pro zákazníka v době nákupu zdarma. O tom všem bude uživatel vždy informován.

Společnost Copykrea rovněž nepřebírá žádnou odpovědnost v případě, že k doručení vašich kopií nedojde v předpokládané lhůtě z důvodu nepříznivých povětrnostních vlivů, situací, kdy úřady omezí mobilitu, nebo v oblastech, které mohou být postiženy nějakou katastrofou jakéhokoli druhu.

Ze strany Copykrea uděláme vše pro to, aby přepravní společnosti dodržely stanovené termíny. Nicméně v případě, že z důvodů nezávislých na Copykrea nebudou tyto dodrženy, v žádném případě neneseme odpovědnost za zpoždění, a proto náklady na dopravu nebudou refundovány.

Dodávka se považuje za dokončenou okamžikem podepsání dodacího listu v systémech kurýrní společnosti.

A konečně, od Copykrea neneseme odpovědnost za případné dodatečné náklady odvozené od celních poplatků.