close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Tisk na A3 formát

Kopie ve formátu A3 za nejlepší cenu

Plakáty, cedule, fotografie... Tisk ve formátu A3 je nyní snadnější a levnější než kdy dříve díky Copykrea. Stačí nám říct, jak chcete své soubory a my je doveze do vašeho domu.

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisknout online ve formátu DIN A3.

Chcete převést ten krásný snímek z vaší poslední dovolené na plakát? Chcete udělat banner k narozeninám svého přítele? Fotografie, plakáty, mapy, kalendáře... Víme, že někdy formát formátu A4 nestačí, že některé věci vyniknou více, pokud máme trochu více místa. Proto v Copykrea tiskneme soubory, které chcete ve formátu A3 s nejvyšší kvalitou a nejnižší cenou na trhu.

Chcete své kopie ve formátu A3 barevně nebo černobíle? Chcete papír s gramáží 80 nebo raději tloušťku 100 gramů? Chcete oboustranný nebo jednostranný tisk? A kolik stránek na každou stranu? Nabízíme vám všechny možnosti. Stačí nahrát své soubory ve formátu PDF do našeho konfigurátoru z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu (mobil, tablet, počítač) a vybrat si, jak chcete, abychom vám vytiskli vaše kopie ve formátu A3.

Pokud hledáte kopírky A3, už ji máte. V Copykrea používáme nejnovější inkoustové tiskové zařízení, nejlepší inkousty a papír Navigator s certifikací FSC a Ecolabel, aby vaše tisky ve formátu A3 měly profesionální, čistý a živý vzhled. Tisk ve formátu A3 je nyní snadný a cenově dostupný. Objednejte si je odkudkoli a dostanete je pohodlně a rychle, bez front a čekání. Co ještě čekáte?

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.