close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Černobílý tisk

Tisk černobíle za nejlepší cenu

Dokumenty v černobílém jsou ekonomičtější a perfektní pro podtržení a přizpůsobení podle vašich přání. Ušetřete na tisku vašich dokumentů v černobílém v Copykrea, nejlevnější online kopírce na trhu

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisk černobíle za nejlepší cenu

Studijní materiály pro přípravu na oposice, univerzitní poznámky, interní pracovní dokumenty... Tisknout v černobílém je fantastickou volbou, zejména pro textové dokumenty. Kopie v černobílém mají mnoho výhod: jsou velmi ekonomické a mají vynikající poměr kvality a ceny. Kopie v černobílém také spotřebovávají méně inkoustu a jsou tak ekologičtější.

Studenti se často rozhodují pro kopie v černobílém nejen kvůli ceně, i když v Copykrea stojí každý černobílý výtisk pouze 0,90 Kc, ale také proto, že dokumenty v černobílém jsou pro studium perfektní pro podtrhávání a přizpůsobení podle vlastních potřeb. Ne každý studujeme stejným způsobem, a to, co je pro jednoho klíčové a rád by si ho zvýraznil fosforeskující zeleně, může být pro jiného jen další bod, který si raději zvýrazní oranžově.

V Copykrea, nejlevnější černobílá kopírka na trhu, tiskneme a vážeme vaše dokumenty s profesionální kvalitou a nejlepšími dokončeními. Stačí nahrát své soubory ve formátu PDF do našeho konfigurátoru a vybrat si tisk v černobílém, velikost papíru a jeho tloušťku, zda chcete tisk na obou stranách nebo pouze na jedné, počet stránek na stranu a orientaci. My vám je vytiskneme co nejdříve, abyste je pohodlně obdrželi, kamkoli si přejete. Ušetřete a získejte s vašimi tisky v černobílém v Copykrea.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.