close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Tisk a vazba

Vazby v různých barvách. Od 0,90 Kč

Tiskni a váž své dokumenty v Copykrea s nejlepším provedením a nejnižší cenou na trhu. Vyber si typ tisku a barvy své vazby a my ti je doručíme domů.

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisknout a vázat dokumenty online

Tiskni a váž své studijní materiály, poznámky a všechny druhy dokumentů v Copykrea, knihařské dílně, která ti garantuje nejnižší cenu a nejvyšší kvalitu na trhu. Ty si vyber, jak je chceš, a my ti je rychle a pohodlně doručíme s kvalitním vázáním na místo, které nám řekneš. Zní to dobře, že? Ale ještě je víc.

Tisknout a vázat poznámky a záznamy ve formátu digitálního dokumentu je ta nejlepší volba, kterou můžeš udělat. Proč? Protože všichni odborníci potvrzují, že studium na papíře je pohodlnější pro oči, produktivnější a efektivnější. Vazba je zase důležitá pro udržení dokumentů v dobrém stavu, pohodlné procházení a aby se neztratila žádná stránka.

Pokud tě zajímá cena, v Copykrea garantujeme nejnižší ceny na trhu, které jsou dostupné pro každou peněženku. A pokud jde o životní prostředí, Copykrea se zavazuje k udržitelnosti ve svých procesech a vždy používá papír Navigator, který je kvalitní a má certifikát FSC a Ecolabel. Navíc, Navigator je uhlíkově neutrální a je průkopníkem v projektech ochrany uhlíku.

Jediné, co musíš udělat, je nahrát své soubory ve formátu PDF do našeho konfigurátoru (pokud je máš ve jiném formátu, můžeš použít online konvertor) a vybrat si, jak je chceš: velikost a gramáž papíru, barevný nebo černobílý tisk, oboustranný nebo jednostranný, počet stránek na jednu stranu, orientaci a dokončení. A ještě víc! Máme spirály, desky a přebaly v široké škále barev, abys si mohl vybrat svou oblíbenou kombinaci. Začneme?

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.