close icon
Vítejte v destinaci Copykrea

Zjistili jsme, že procházíte z jiného místa na místo, které odpovídá tomuto webu. Nemáme web pro zemi, ze které nás navštěvujete, ale máme celosvětový web. Potvrďte prosím, který web chcete navštívit.


Barevný tisk

Nejlepší cena za barevné kopie

Dokumenty v barvě jsou nápadnější, atraktivnější a lépe přitahují pozornost. A cena? Už není problém! Tiskněte své barevné kopie v Copykrea za nejnižší cenu na trhu.

Proč si vybrat Copykrea

Files icon

EKOLOGICKY ODPOVĚDNÝ

Používáme papír Navigator, a to nejen díky certifikátům FSC a ekoznačce, ale společnost se také zavázala k CO2 neutralitě a je průkopníkem v projektech na ochranu uhlíku.

 Color icon

Rychlé dodání

Výtisky obdržíte tak, jak jste si je objednali, kamkoli budete chtít, a to během 24 hodin až 6 dní v závislosti na zvoleném způsobu výroby (prioritní nebo standardní).

Paper icon

Bezpečnost a důvěrnost

Se všemi spisy je nakládáno s maximální důvěrností a jsou zničeny do 90 dnů od obdržení. Nikdo kromě zaměstnanců našeho centra k nim nemá přístup.

Rings colour icon

Nejnižší ceny

Máme nejnižší ceny na trhu: každá černobílá kopie formátu A4 na 80gramovém papíře stojí 0,90 Kc; pokud ji chcete barevnou se stejnými vlastnostmi, stojí 1,65 Kc.

Binding type icon

Prémiová kvalita

Všechny výtisky se tisknou na prvotřídní papír Navigator s inkousty nejvyšší kvality, aby byl výsledek naprosto ostrý a profesionální.

Tisknout online v barvě.

Malo záleží, zda se jedná o témata opozičních zkoušek nebo reklamní brožuru, dokumenty v barvě jsou nápadnější, lépe přitahují pozornost a jsou vizuálně mnohem atraktivnější. Dosud byla jediným důvodem pro tisk černobílých kopií cena, ale teď... protože v Copykrea můžete tisknout barevně online za pouhých 1,65 Kc za kopii! Lhali bychom? Nejsme tak krutí.

Poznámky, životopisy, dětské listy, diáře... V Copykrea můžete vytisknout jakýkoli dokument v barvě s maximální ostrostí a kontrastem. Syté odstíny, profesionální dokončení a nejnižší cena na trhu jsou neodolatelnými důvody, proč se jednou provždy zbavit nevýrazných černobílých tisků.

Proč tedy tisknout vaše kopie v barvě? My jsme nevymysleli psychologii barev, věda dokázala, že barvy vyvolávají pocity a mohou usnadnit zapamatování obsahu. Použití různých barev také usnadňuje našemu mozku rozlišování různých částí dokumentu a samozřejmě, pokud hovoříme o profesionálních dokumentech, je tisk v barvě nezbytný.

Copykrea je barevná kopírka, která vám zaručuje nejnižší cenu na trhu. Nahrajte své soubory ve formátu PDF do našeho konfigurátoru a vyberte si velikost papíru a jeho gramáž (A3, A4, A5, 80 gramů nebo 100 gramů), zda chcete oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stránek na stranu, orientaci dokumentu a dokončení (sešitá nebo spirálová vazba) a pohodlně si vyzvedněte své barevné kopie doma během okamžiku.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Files icon

NAHRAJTE SVŮJ SOUBOR

Nahrajte své soubory ve formátu PDF z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu kliknutím na pole "Vyberte nebo přetáhněte soubor(y) sem".

Paper icon

ZVOLTE SI KONFIGURACI

Nyní vyberte formát papíru, tloušťku, černobílý nebo barevný tisk, oboustranný nebo jednostranný tisk, počet stran na stranu, orientaci dokumentu a dokončování.

Rings colour icon

VYTISKNEME VAŠI OBJEDNÁVKU

Naši pracovníci vytisknou vaše soubory podle vašich pokynů a pečlivě je zabalí, aby k vám dorazily v perfektním stavu.

Binding type icon

Objednávku obdržíte, kdekoli si vyberete

V závislosti na zvoleném způsobu výroby obdržíte výtisky pohodlně na vámi uvedenou adresu do 24 hodin až 6 dní.